Lay´s

Lay´s

Bramborové lupínky Lay´s.

Na trh v České republice byla značka Lay´s uvedena v říjnu 2004

Je to celosvětově proslulá značka bramborových lupínků, patřící do divize Frito Lay, mateřské společnosti PepsiCo, Inc.

Společnost Frito Lay vznikla v roce 1961 sloučením dvou původně samostatných firem The Frito Company a H.W. Lay & Company, jejichž počátky sahají až do roku 1932

V roce 1965 se společnost sloučila s Pepsi a vznikla v současnosti jedna z nejsilnějších společností v rámci rychloobrátkového zboží, společnost PepsiCo, Inc.

V součastnosti Frito Lay zastřešuje více jak patnáct značek s obratem vyšším než 100 milionů amerických dolarů: LAY'S®, FRITOS®, CHEETOS®, BAKEN-ETS®, RUFFLES® DORITOS®, FUNYUNS®, TOSTITOS®, BAKED LAY'S®, WOW!®, SUNCHIPS®, MUNCHIES®, OBERTO®, ROLD GOLD®, GRANDMA'S® Cookies a Quaker Chewy Bars®, Quakes® a Fruit & Oatmeal Bars®.

domovská stránka www.lays.com

Nejnovější obsah na Lupinky.cz

RSS kanál - nejnovější fotografie
Pohrajte si chvíli s výjimečnými SUPER Cornitos ještě předtím, než je otestujete na vlastní chuť. Kombinace soli a pepře, to je fígl, který vám zpříjemní jakoukoli party či volnou chvíli. Bohemia SUPER Cornitos se zábavným tvarem kornoutu má předpoklady stát se vaším favoritem v řadě SUPER.
Bohemia SUPER Penne je tu pro milovníky všeho, co jen trochu souvisí s Itálií. Nechte se očarovat kombinací skvělých penne „all dente“ a pikantní chuti paprika & rajče. Díky jejich tvaru úžasně křupají a otevřený sáček vám nedovolí jen tak s mlsáním přestat.
Pokud potřebujete pořádně nažhavit, vyberte si Bohemia SUPER Nachos Chilli. Trojúhelníkové tvary s příchutí chilli přímo svádějí vyrobit si omáčky, do kterých je můžete zvolna namáčet a vychutnat si tak s přáteli mexickou atmosféru přímo u vás doma.
SUPER jsou nové speciality značky Bohemia, se kterými se zaručeně nebudete nudit. Řekněte to pomocí SUPER. Darujte srdce z lásky anebo jen tak. Srdce nemusí být přece za každých okolností sladké. Bohemia SUPER Hearts jsou jemně solená srdíčka, která jsou tu od toho, aby potěšily vás i vaše přátele. Jejich speciální mřížkovaný tvar nabízí mnoho způsobů, jak si je vychutnat. Dáte si jedno a hned dostanete chuť na další. SUPER Hearts, to je srdeční záležitost, která si nedá poroučet.
Terry Pratchett | Semiho blog | Varenie.sk - vaše recepty online | Slovník | Gramofonové přenosky | 1.31MB Načteno za 0.05 s