Dřevěné lupínky

Dřevěné lupínky

Dřevěné lupínky jsou určeny pro jemné douzení grilovaného masa. Výborně se hodí k úpravě hovězího a vepřového masa, dodávají krasnou zlato hnědou barvu a samozřejmě i patřičnou vůni uzeneého masa. Před použitím doporučujeme na cca 5-30 minut namočit do vody, aby štepky náskly více vlhkosti, vydrželi dlouho doutnat a nevznítili se. Pro grily na dřevěné uhlí doporučujeme jemně rozsypat na rozpálené uhlí grilu, pro plynové grily pak doporučujeme použití malé grilovací misky vložené do vany grilu, aby popel neznečistil samotný gril. Ideální je grilování se zavřeným víkem, pak je efekt uzení dokonalý.

Návod k použití dřevěných lupínků:

  • Před použitím dejte lupínky alespoň na 30 minut do vody, aby nasákly. Vlhké pak produkují více kouře a aroma, které právě potřebujete.
  • Pro kotlové grily:
    když jsou brikety dostatečně rozžhaveny, posypeme je opatrně vlhkými lupínky. Pak grilujeme.
  • Pro plynové grily:
    ještě před roztopením grilu dejte vlhké lupínky do malé aluminiové misky a umístěte do levého předního rohu grilu pod grilovací rošt. Pak roztopte gril a grilujte.
  • Doporučujeme grilovat s přiklopeným víkem. Výsledek je jedinečný!

Nejnovější obsah na Lupinky.cz

RSS kanál - nejnovější fotografie
Pohrajte si chvíli s výjimečnými SUPER Cornitos ještě předtím, než je otestujete na vlastní chuť. Kombinace soli a pepře, to je fígl, který vám zpříjemní jakoukoli party či volnou chvíli. Bohemia SUPER Cornitos se zábavným tvarem kornoutu má předpoklady stát se vaším favoritem v řadě SUPER.
Bohemia SUPER Penne je tu pro milovníky všeho, co jen trochu souvisí s Itálií. Nechte se očarovat kombinací skvělých penne „all dente“ a pikantní chuti paprika & rajče. Díky jejich tvaru úžasně křupají a otevřený sáček vám nedovolí jen tak s mlsáním přestat.
Pokud potřebujete pořádně nažhavit, vyberte si Bohemia SUPER Nachos Chilli. Trojúhelníkové tvary s příchutí chilli přímo svádějí vyrobit si omáčky, do kterých je můžete zvolna namáčet a vychutnat si tak s přáteli mexickou atmosféru přímo u vás doma.
SUPER jsou nové speciality značky Bohemia, se kterými se zaručeně nebudete nudit. Řekněte to pomocí SUPER. Darujte srdce z lásky anebo jen tak. Srdce nemusí být přece za každých okolností sladké. Bohemia SUPER Hearts jsou jemně solená srdíčka, která jsou tu od toho, aby potěšily vás i vaše přátele. Jejich speciální mřížkovaný tvar nabízí mnoho způsobů, jak si je vychutnat. Dáte si jedno a hned dostanete chuť na další. SUPER Hearts, to je srdeční záležitost, která si nedá poroučet.
Terry Pratchett | Semiho blog | Varenie.sk - vaše recepty online | Slovník | Gramofonové přenosky | 1.31MB Načteno za 0.03 s