Emco - kukuřičné lupínky Plus kousky jahod

Emco - kukuřičné lupínky Plus kousky jahod

Složení kukuřičných lupínků Plus kousky jahod:

Kukuřice, cukr, glukózový sirup, ječmenný slad, jahodové kousky 1,2 %, aroma.

Nutriční hodnoty kukuřičných lupínků Emco:

 

Průměrná výživová hodnota ve 100 g:  
Energetická hodnota: 1 568 kJ/369 kcal
Bílkoviny 6,3 g
Sacharidy 84,4 g
z toho cukry 27,5 g
Tuky 0,7 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Vláknina 2,3 g
Sodík 0,630 g

 

 

Průměrná výživová hodnota 1 porce á 30 g + 125 ml nízkotučného mléka:
Energetická hodnota: 731 kJ/173 kcal
Bílkoviny 6,3 g
Sacharidy 31,6 g
z toho cukry 14,6 g
Tuky 2,3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Vláknina 0,7 g
Sodík 0,250 g

Nejnovější obsah na Lupinky.cz

RSS kanál - nejnovější fotografie
Pohrajte si chvíli s výjimečnými SUPER Cornitos ještě předtím, než je otestujete na vlastní chuť. Kombinace soli a pepře, to je fígl, který vám zpříjemní jakoukoli party či volnou chvíli. Bohemia SUPER Cornitos se zábavným tvarem kornoutu má předpoklady stát se vaším favoritem v řadě SUPER.
Bohemia SUPER Penne je tu pro milovníky všeho, co jen trochu souvisí s Itálií. Nechte se očarovat kombinací skvělých penne „all dente“ a pikantní chuti paprika & rajče. Díky jejich tvaru úžasně křupají a otevřený sáček vám nedovolí jen tak s mlsáním přestat.
Pokud potřebujete pořádně nažhavit, vyberte si Bohemia SUPER Nachos Chilli. Trojúhelníkové tvary s příchutí chilli přímo svádějí vyrobit si omáčky, do kterých je můžete zvolna namáčet a vychutnat si tak s přáteli mexickou atmosféru přímo u vás doma.
SUPER jsou nové speciality značky Bohemia, se kterými se zaručeně nebudete nudit. Řekněte to pomocí SUPER. Darujte srdce z lásky anebo jen tak. Srdce nemusí být přece za každých okolností sladké. Bohemia SUPER Hearts jsou jemně solená srdíčka, která jsou tu od toho, aby potěšily vás i vaše přátele. Jejich speciální mřížkovaný tvar nabízí mnoho způsobů, jak si je vychutnat. Dáte si jedno a hned dostanete chuť na další. SUPER Hearts, to je srdeční záležitost, která si nedá poroučet.
Terry Pratchett | Semiho blog | Varenie.sk - vaše recepty online | Slovník | Gramofonové přenosky | 1.32MB Načteno za 0.08 s